451.2G3.800.500.080
Granite Squares - 800 x 500
| Granite Square | L (mm) | H (mm) | S (mm) | Class | Part Number | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000 x 630 | 1000 | 630 | 100 | 000 | 451.2G3.1000.630.100 | |||
| 1200 x 800 | 1200 | 800 | 140 | 000 | 451.2G3.1200.800.140 | |||
| 200 x 150 | 200 | 150 | 30 | 000 | 451.2G3.200.150.030 | |||
| 300 x 200 | 300 | 200 | 40 | 000 | 451.2G3.300.200.040 | |||
| 400 x 250 | 400 | 250 | 50 | 000 | 451.2G3.400.250.050 | |||
| 500 x 315 | 500 | 315 | 60 | 000 | 451.2G3.500.315.060 | |||
| 630 x 400 | 630 | 400 | 60 | 000 | 451.2G3.630.400.060 | |||
| 800 x 500 | 800 | 500 | 80 | 000 | 451.2G3.800.500.080 |
or contact our office directly:
Telephone: 815-962-5600
Fax: 815-962-4600
Location: 304 North Main St, Suite 104, Rockford, IL 61101-1101 USA
Email: infο@ΤΑCRοckfοrd.cοm
Related
Master Cylindrical Square (Granite)
Standard sizes range from 200mm (7.87in) to 800mm (31.5") in height. Custom diameters, heights, and other special versions available upon request