451.CG0.800.160
Master Cylindrical Square (Granite) - 800 x 160
Granite Inspection Cylinder
Zoom Enlarge Image
Granite Inspection Cylinder
Standard sizes range from 200mm (7.87in) to 800mm (31.5") in height. Custom diameters, heights, and other special versions available upon request - contact our engineering team for specialized configurations.