451.CG0.200.070
Precision Granite Master Cylinders - 200 x 70
Granite Inspection Cylinder
Zoom Enlarge Image
Granite Inspection Cylinder
Standard sizes range from 200mm (7.87in) to 800mm (31.5") in height. Custom diameters, heights, and other special versions available upon request - contact our engineering team for specialized configurations.